Përdoruesi diskutim:Wikitanvir

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Wikitanvir. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  The purpose of this user page is to point you to the right direction where you can contact me in need. Please do not leave your message here, otherwise in most cases, they will not be noticed in time and eventually be removed.

  However, you are encouraged to contact me or say hello. :-)

  Please note that I can communicate in either Bangla or English. My apologies for not knowing your language.

  If you prefer to leave me a message, please choose any of the following talk pages I maintain frequently.

  If you have something to say to me in private, e-mail is a good option.

  • If you are logged in to your Wikimedia account you can probably e-mail me by clicking here.
  • Otherwise, you can e-mail me directly to Wikitanvir at gmail.com.

  Finally, if you are interested to know about my work or myself, they can be found on my Meta-Wiki user page.

  Nis një diskutim me Wikitanvir

  Nis një diskutim