Përdoruesja diskutim:Karikaturisti

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesen Karikaturisti. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Karikaturisti!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Karikaturisti, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--  eagleal  14 Prill 2009 01:48 (CEST)

Kujdes me ridrejtimet[Redakto nëpërmjet kodit]

Ridrejtimet sherbejne per faqe dhe projekte te Wikipedise, te cilat e kane te nevojshme titullin dhe vendosjen e re dhe ridrejtimin, dhe JO si ti po ridrejton faqen tende te perdoruesit. --  eagleal  14 Prill 2009 01:48 (CEST)

--  eagleal  14 Prill 2009 01:49 (CEST)

--  eagleal  14 Prill 2009 01:49 (CEST)

U gris figura me emrin: Hogoshti2006.jpg dhe Shkolla.Hogosht.jpg[Redakto nëpërmjet kodit]

User-trash.png

I nderuar përdorues, duke marrë parasyshë që figura e ngarkuar nga ju ishe e pa licensuar dhe duke marrë parasyshë që ju nuk keni përfillur paralajmërimin tonë 5 ditorë ne kemi grisur figurën. Për çdo vërejtje ose pa rregullsi diskutoni këtu.

--Mikullovci 29 Tetor 2010 22:30 (CEST)