Paratë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


Pasi bashkëshortja refuzon t’i japë para borxh, Marko detyrohet ti kerkoj paratë tek shoku i tij. Ky i fundit në këmbin i kërkon të joshë gruan e tij.

[1] [2]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Regjia/Directed by:Erenik Beqiri
  • Aktorët/Cast: Gent Hazizi, Loredana Gjeci, Helidon Fino, Klara Shehu
  • Prodhuar nga/Produced by:OnFilm Production-Al
  • Financuar nga/Finnanced by: Qendra Kombëtare e Kinematografisë/ANCC

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Katalog festivali i 13-të i Filmit Shqiptar (2012) nga Qendra Kombëtare e Filmit
  2. ^ https://issuu.com/nationalfilmcenter/docs/katalog-festivali-2012-ok