Parker Posey

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Parker Posey
Parkerposey.jpg
Lindi më 8 nëntor 1968
Vendlindja Maryland, SHBA
Profesioni aktore

Parker Christian Posey lindi më 8 november 1968Maryland. Ajo është aktore dhe këngtare nga ShBA-të.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.