Paul F. Tompkins

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Paul F. Tompkins
Paul F. Tompkins in March 2012.jpg
Tompkins, 2012
Informacione personale
Vendlindja Mount Airy, Pennsylvania, U.S.

Paul Francis Tompkins lindi më 1968. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.