Phyllis Diller

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Phyllis Diller
Phyllis diller 2-25-2007.jpg
Phyllis Diller, 2007
Ditëlindja: 1917
Vendlindja: Lima, Ohio

Phyllis Diller lindi më 1917Lima, Ohio. Është aktore dhe komediane.