Portal diskutim:Ngjarjet e tanishme/Kosova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi portalin Ngjarjet e tanishme/Kosova. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Arkiva 000:Adresa të mediave


Udhëzime :

  1. Si të hapë fletën për një ditë të caktuar? Shiko: Dita
  2. Si të paraqes fleten e hapur e krijuar? Shiko : Paraqitja
  3. Si organizohet Portali Ngjarjet e tanishme? Shiko : Organizimi.

Si të hapë tabelen për ditën e re[përpunoni burim]

{{Portal:Ngjarjet e tanishme/Kosova/DateHeader2|2019|09|21}}
<!-- Shëno vetëm më poshtë vijës -->

<!-- Shëno vetëm mbi vijë -->|}
<noinclude>
[[Category:Lajme ditore 2019 shtator|21]] [[Category:Portal:Kosova:Lajme ditore 2019 shtator|21]]
</noinclude>