Portal diskutim:Shkencë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Kjo faqe këtu është vetem për disktutim mbi Portalin Shkencë. Wikipedia nxit diskutimin thelbësor dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet, ato ose do të botohen, ose do të lihen jashtë. Ju lutem respektoni rregullat të Wikipedisë shqipe!

Kliko këtu për të filluar një temë të re diskutimi.

Ju lutem nënshkruani me --~~~~.

Gjithë komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt
  • Nuk lejohen sulme personale. Nuk lejohet fjalor ose thirrje për dhunë
  • Vetëm tekst i thjeshtë ju lutemi

Shkenca[redakto tekstin burimor]

Perhapje te gjere ka gjetur edhe shkenca. Ekzistenca e Akademise se Shkencave ne Shqiperi dhe ne Kosove ka krijuar mundesi per zhvillimin e shkences ne disa fusha. Shqiperia dhe Kosova kane shume universitete ne gjuhen shqipe. Kohet e fundit edhe universitetet e Tetoves kane krijuar nje emer te mire. Tani te gjithe te rinjte kane mundesi te vazhdojne universitetin. Kjo do te coje ne nje perfaqesim me te mire te shkences dhe kultures se re shqiptare.--Xhemiliana lico (diskutimet) 21 maj 2013 17:42 (CEST)

MILAN[redakto tekstin burimor]

MILAN ESHTE NJENGA SKUADRAT ME TE TITULLUARA . MILAN GJITHASHTU ESHTE SKUADRA QE MBAN VENDIN E PAR PER TITUJ TE FITUAR AJO NDIQET NGA EKIPE SI REAL MADRID I CILI MBAN VENDIN E DYT MILAN ESHTE NJE EKIP ME HISTORI JASHTZAKONISHT ME NJE HISTORI TE MADHE KY EKIP ESHT THJESHT NJE EKIP MBRESLENES