proBiznes (gazetë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

ProBiznes.JPG

proBiznes është gazetë e përjavshme, botim i dhomës së tregtisë dhe industrisë - Tiranë. Aktualisht Pro Biznes është gazeta e vetme ekonomike në Shqipëri[nevojitet citimi] dhe misioni i saj është të bëjë avokaturën e biznesit.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Gazeta-Shqipetare.png Ky artikull në lidhje me Shtypi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.