Projekti Gutenberg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Projekti Gutenberg-DE ofron gjuhën gjermane e-tekstet në internet advertising-financuar. Këto janë në të shumtën e rasteve ata janë artikuj nga autorë të cilët kanë më shumë se 70 vjet dhe vdiq në veprat e tyre, pra nuk ekziston më kërkoni të drejtën e autorit.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]