Kuito

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Quito)
Shko te: navigacion, kërko
Quito Ekuadorë

Quito është kryeqyteti i Ekuadorit.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]


 Commons: Kuito – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale