Radio Manà Manà

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Radio Manà Manà
Launched 2011
Owned by Stefano Bandecchi
Website Radio Manà Manà
Availability
Terrestrial
Analogico - FM
DTT - Streaming worldwide


Radio Manà Manà është një italian stacion radio private bazuar në Roma, Italia. Programimi është e karakterizuar nga transmetuar vetëm arritjet më të mëdha muzikore dhe informacion në kohë reale

Stafi Aktual[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 • Maurizio Costanzo
 • Marco Baldini
 • Luciano Moggi
 • Gabriele La Porta
 • Vincenzo D'Amico
 • Angelo Di Livio
 • Giuseppe Giannini
 • Giada Di Miceli
 • Marcello Riotta
 • Max Coccobello
 • Fabio Calvari
 • Maurizio Modica
 • Emanuele Puddi
 • Stefania Lillo
 • Roby Rossini[1]

References[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 1. ^ "StoriaRadioTv". Arkivuar nga origjinali më 19 korrik 2013. Marrë më 25 tetor 2012. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]