Rebecca Blank

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rebecca Blank
Rebecca Blank official portrait.jpg
Lindi më (1955-09-19) 19 Shtator, 1955 (63 vjeç)
Nënshtetësia Amerikane

Rebecca Blank (e lindur më 19 shtator, 1955, në Columbia) është një akademike, ekonomiste dhe shkrimtare nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Biografia[redakto | përpunoni burim]

Referencat[redakto | përpunoni burim]