Regnery Publishing

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Regnery Publishing është një shtëpi botuese amerikane me qendër në Washington, D.C., dhe që vetpërshkruhet si "e kundërt me ato të botuesve 'në modë' në New York".[1][2]

Shënime dhe referenca[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Regnery Publishing - Inside Regnery". Arkivuar nga origjinali më 3 nëntor 2012. Marrë më 19 korrik 2015. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  2. ^ "How book publishing fits into the conservative movement – an interview with Regnery President Marji Ross" Arkivuar 6 tetor 2014 tek Wayback Machine, Tea Party Patriots, March 15, 2013.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]