Richard Kind

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Richard Kind
Richard Kind at the 2010 Independent Spirit Awards.jpg
Kind, 2010
Informacione personale
Vendlindja Trenton, New Jersey, SHBA

Richard Bruce Kind lindi më 1956. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.