Richard Simmons

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Richard Simmons
RichardSimmonsSept2011.jpg
Simmons, 2011
Informacione personale
Ditëlindja 12 Korrik, 1948
Vendlindja New Orleans, Louisiana, SHBA

Milton Teagle "Richard" Simmons lindi më 12 Korrik, 1948. Është një aktor amerikan.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Richard Simmons – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.