Richard Simmons

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Richard Simmons
RichardSimmonsSept2011.jpg
Simmons, 2011
Informacione personale
Ditëlindja 1948
Vendlindja New Orleans, Louisiana, U.S.

Milton Teagle "Richard" Simmons lindi më 1948. Është një aktor dhe komedian amerikan.