Rituali i një qyteti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përmbajtja e filmit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Disa njerëz pastrojnë qytetin ndërkohe disa të tjerë e sigurojnë jetesën duke e ndotur atë përseri. [1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]