Jump to content

Romeo Gurakuqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Romeo Gurakuqi është një nga 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit 2017.[1] Ajo i përket Partisë Demokratike te Shqiperise,ne qarkun e Shkodrës

Referime dhe shënime

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]