Rovena Marku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Rovena Marku (lindi më 21 maj 1987) është notare shqiptare, e cila e përfaqësoi vendin e saj në lojërat olimpike 2004 dhe 2008.[1] Në lojërat olimpike 2008 në Pekin, ajo e përfundoi notin në vendin e 58-të.[2]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Marku's page Arkivuar 1 shtator 2009 tek Wayback Machine from www.sports-reference.com; retrieved 2009-07-03.
  2. ^ Marku's results page Arkivuar 8 shtator 2008 tek Wayback Machine from the 2008 Olympics website; retrieved 2009-07-03.