Roy L. Dennis

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Roy L. Dennis
Informacione personale
Ditëlindja 4 dhjetor, 1961
Vendlindja Glendora, Kalifornia, SHBA
Ditëvdekja 4 tetor, 1978
Vendvdekja Glendora, Kalifornia, SHBA
Kombësia Amerikan

Roy L. Dennis lindi më 4 dhjetor, 1961Glendora, Kalifornia si Roy Lee Dennis dhe vdiq më 4 tetor, 1978 në Glendora, Kalifornia

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Roy L. Dennis – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.