S4MM

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
S4MM

Samir është nje kengetar i njohur si . Ai eshte lindur ne MAQEDONINE E VERIUT, ka vepruar atje me shoket e tij te njohur si Illmill, Bennvs, JETON e te tjere.

Me 16 qershor 2016, S4MM debuton ne muzike me kengen e tij te pare "I.K.T.H". Teksti eshte shkruar nga S4MM dhe u publikua me videoklip. Kenga e dyte ishte "Cocaina (remix)". Më datë 14 Tetor 2016, S4MM publikon videoklipin "Kingshit". Më datë 2 Dhjetor 2016, S4MM publikon videoklipin "One By One". Më datë 16 Shkurt 2017, S4MM publikon videoklipin "Trapgod". Më datë 24 Prill 2017, S4MM publikon videoklipin "Uzi". Më datë 14 Qershor 2017, S4MM publikon videoklipin "Ice", në bashkëpunim me Illmill. Më datë 13 Shtator 2017, KeepMan publikon videoklipin "Eagle", në bashkëpunim me S4MM. Më datë 20 Shtator 2017, S4MM publikon videoklipin "Medelina". Më datë 5 Dhjetor 2017, S4MM publikon videoklipin "Selfmade". Më datë 1 Shkurt 2018, Kidda & S4MM publikojnë videoklipin "Komedi". Më datë 6 Shkurt 2018, S4MM & Buta publikojnë videoklipin "Cash In/Out".[1]

Ate e kane inate te gjihe dhe mban rekordin me me shume dissa te perkushtuar ne shqiperi rreth 250.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Selimi, Samir. "Biografia". Tekste Shqip. Tekste Shqip. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)