Sanpete County

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Sanpete County është një nga 29 Countetshtetin federal UtahShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]