Sant Joan de Labritja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Sant Joan de Labritja
Komunë dhe qytezë
noform
The village of Sant Joan de Labritja
Vendndodhja
Sant Joan de Labritja is located in Spanjë
Sant Joan de Labritja
Sant Joan de Labritja

Koordinatat: 39°4′40″V 1°30′48″L / 39.07778°V 1.51333°L / 39.07778; 1.51333

Administrimi
Shteti Flamuri Spanja
Kom. autonom  Ishujt Balearik
Provinca
Qarku
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
Koordinatat 39° 4′ 40″ Veri

1° 30′ 48″ Lindje


Sant Joan de Labritja është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun , të provincës , në Ishujt Balearik.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]