Sant Josep de sa Talaia (Municipality)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Sant Josep de sa Talaia (Municipality)
Komunë dhe qytezë
Vendndodhja
Sant Josep de sa Talaia (Municipality) is located in Spanjë
Sant Josep de sa Talaia (Municipality)
Sant Josep de sa Talaia (Municipality)

Koordinatat: 38°55′18″V 1°17′36″L / 38.92167°V 1.29333°L / 38.92167; 1.29333

Administrimi
Shteti Flamuri Spanja
Kom. autonom  Ishujt Balearik
Provinca
Qarku
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
Koordinatat 38° 55′ 18″ Veri

1° 17′ 36″ Lindje


Sant Josep de sa Talaia (Municipality) është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun , të provincës , në Ishujt Balearik.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]