Sex, përrallë dhe celular

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Seks, përrallë dhe celular është një film komedi me regji të Erion Bubullimës.


[1] [2]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Regjia: Erion Bubullima
  • Skenografia: Erion Kame, Genc Përmeti, Thomas Logoreci
  • Aktorët: Arjola Basho, Egla Ceno, Genc Fuga, Genti Kame, Gëzim Rudi

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]