Shkëlzen Rexha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Shkëlzen Rexha është një fotograf shqiptar nga Gjakova, Kosovë. [1] Studimet diplomike dhe pas-piplomike i ka kryer në Fakultetin e ArteveUniversitetin e Prishtinës.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Kush është autori i kësaj fotografie që tregon tolerancën fetare në Gjakovë?". Zëri. Zëri. 4 tetor 2015. Marrë më 8 prill 2017.