Shoqëria Kulturo Artistike Hajdar Dushi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Shoqëria Kulturo Artistike Hajdar Dushi me qendër në Gjakovë, ishte përfaqësuese e muzikës folkloristike dhe asaj te lehte te regjionit te Gjakovës.


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]