Shqipëria (roman)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Shqipëria është roman i shkrimtarit dhe politikanit Ben Blushi, publikuar më 2011 nga shtëpia botuese UET PRESS.