Shushica (Burim)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Shushica)
Shushicë
Gashaj
Fshat

Shushicë është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Gash dhe Gashaj.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]