Silke-Thora Matthies

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Silke-Thora Matthies
Informacione
Lindja1960, Gütersloh
PrejardhjaGjermania
Profesion(e)akademike dhe pianiste

Silke-Thora Matthies (e lindur më 1960) është një akademike dhe pianiste nga Gjermania.

Jeta[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Silke-Thora Matthies lindi në vitin 1960, në Gütersloh.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]