Sinbad

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sinbad
Entertainer Sinbad.jpg
U lind
Sinbad

1956
TitulliSinbad, 2008

David Adkins lindi më 1956. Është një aktor dhe komedian.