Skënder Mustafi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Skënder Mustafi, lindi në Kumanovë të Maqedonisë më 7 qershor të vitit 1979, është shkrimtar shqiptar, studiues i fushës së biznesit dhe implementimit të sistemeve informative në biznes.

Veprat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]