Skeda:Albania districts.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 1.000 × 2.112 pixel, madhësia e skedës: 111 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi

Blank map of the districts of Albania, useful for numbering/labelling for other languages.

Data (UTC)
Burimi Albania districts blank 2.svg
Autori
Versione tjera

Derivative works of this file: Albania District.svg

SVG genesis
Inkscape-yes.svg
This map was created with Inkscape, or something else.

Applications-graphics.svg
This is a retouched picture, which means that it has been digitally altered from its original version. Modifications: wersja w innej kolorystyce. The original can be viewed here: Albania districts blank 2.svg. Modifications made by Krzysztof Zajączkowski (malyszkz).

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 2.5 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

w:sq:Creative Commons
atributim ndarë njësoj
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.
Kjo etiketë licencimi u shtua te kjo skedë si pjesë e përditësimit të lincecimit. GDFL.
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Regjistri origjinal i ngarkimeve

This image is a derivative work of the following images:

  • File:Albania districts blank 2.svg licensed with Cc-by-2.5, Cc-by-sa-3.0-migrated, GFDL
    • 2011-05-07T18:42:02Z Malyszkz 1000x2112 (112940 Bytes) {{Information |Description=Blank map of the districts of Albania, useful for numbering/labelling for other languages. |Source=*[[:File:Albania_districts_blank.png|]] |Date=2011-05-07 18:41 (UTC) |Author=*[[:File:Albania_distr

Uploaded with derivativeFX

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme7 maj 2011 21:36Thumbnail për versionin duke filluar nga 7 maj 2011 21:361.000 × 2.112 (111 KB)Malyszkzchange border size
7 maj 2011 20:46Thumbnail për versionin duke filluar nga 7 maj 2011 20:461.000 × 2.112 (111 KB)Malyszkz{{Information |Description=Blank map of the districts of Albania, useful for numbering/labelling for other languages. |Source=*File:Albania_districts_blank_2.svg |Date=2011-05-07 18:46 (UTC) |Author=*File:Albania_districts_blank_2.svg: *[[:Fil

Përdorimi global i skedës