Skeda:Ar-وعليكم السلام.oga

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ar-وعليكم_السلام.oga(Skedë zanore Ogg Vorbis, kohëzgjatja 1,7 s, 102 kbps)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
العربية: باللغة العربية التالي

و عليكم السلام

عربي
Data (original upload date)
Burimi Transferred from en.wikibooks to Commons by Adrignola using CommonsHelper.
Autori TwoThirty at anglisht Wikibooks

Licencimi:

PD-icon.svg
Kjo skedë është lëshuar në public domain nga autori i saj, TwoThirty at the Wikipedia project. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
In case this is not legally possible:
TwoThirty i garanton çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Regjistri origjinal i ngarkimeve

The original description page was here. All following user names refer to en.wikibooks.
  • 2006-07-01 05:41 TwoThirty 0×0× (21365 bytes) باللغة العربية التالي و عليكم السلام For Arabic Wikibook

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme5 dhjetor 2009 20:12
1,7 s (21 KB)File Upload Bot (Magnus Manske) {{BotMoveToCommons|en.wikibooks|year={{subst:CURRENTYEAR}}|month={{subst:CURRENTMONTHNAME}}|day={{subst:CURRENTDAY}}}} {{Information |Description={{en|باللغة العربية التالي و عليكم السلام AR عربي}} |Source=Transferred

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata