Skeda:CG - UM N 2003.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.903 × 2.290 px, madhësia skedës: 146 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
Српски / srpski: Удео Муслимана у Црној Гори по насељима 1991. године. Аутор: Лазар Илић - lazar.i15@gmail.com; админ.карта -Иван Вукићевић - tresnjevo@hotmail.com
Data (original upload date)
Burimi Transferred from sr.wikipedia to Commons by Micki using CommonsHelper.
Autori The original uploader was Lilic at serbisht Wikipedia.

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Serbia.
Flag of Serbia.svg
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.

Regjistri origjinal i ngarkimeve

The original description page was here. All following user names refer to sr.wikipedia.
  • 2011-01-22 04:36 Lilic 1903×2290× (149045 bytes) Удео Муслимана у Црној Гори по насељима 1991. године. Аутор: Лазар Илић - lazar.i15@gmail.com; админ.карта -Иван Вукићевић - tresnjevo@hotmail.com

Regjistri origjinal i ngarkimeve

Data/Ora Dimensionet Përdoruesi Koment
1903 × 2290 (149045 bytes) File Upload Bot (Magnus Manske) (Diskuto · kontribute) {{BotMoveToCommons|sr.wikipedia|year={{subst:CURRENTYEAR}}|month={{subst:CURRENTMONTHNAME}}|day={{subst:CURRENTDAY}}}} {{Information |Description={{sr|Удео Муслимана у Црној Гори по насељима 1991. године. Аутор

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme28 gusht 2014 08:25Thumbnail për versionin duke filluar nga 28 gusht 2014 08:251.903 × 2.290 (146 KB)GifTaggerBot: Converting file to superior PNG file. (Source: CG_-_UM_N_2003.gif). This GIF was problematic due to non-greyscale color table.

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: