Skeda:Flag of Nunavut.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 881 × 496 pixel, madhësia e skedës: 2 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Flag of Nunavut.
Français : Drapeau du Nunavut.
ᐃᓄᒃᑎᑐᑦ/inuktitut: ᓄᓇᕘᑉ ᓴᐃᒻᒪᑎ

FIAV 110000.svg
Data
Burimi Sodipodi's Clipart Gallery
Autori Kooma (original)

Licencimi:

Public domain Kjo skedë është lëshuar në public domain nga autori i saj, James Leigh. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
James Leigh i garanton çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme19 gusht 2011 08:22Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 gusht 2011 08:22881 × 496 (2 KB)Alkaricode cleanup
26 nëntor 2005 23:08Thumbnail për versionin duke filluar nga 26 nëntor 2005 23:08882 × 496 (4 KB)Kooma{{Information| |Description = Flag of Nunavut |Source = [http://www.sodipodi.com/index.php3?section=clipart/flags&area=flags&n=49 Sodipodi's Clipart Gallery] |Date = |Author = James Leigh |Permission = Public domain |other_versions

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.