Skeda:KosovoFlagMap.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 840 × 928 pixel, madhësia e skedës: 49 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

The map of Kosovo with the flag in the middle

Data 03.04.2008 (dd/mm/yyyy)
Burimi E bërë vet
Autori Cradel
Versione tjera

Kosovo with flag of European Union.svg

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (10 më të reja) () (10 | 20 | 50 | 100 | 250 | 500).
Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme10 maj 2017 20:37Thumbnail për versionin duke filluar nga 10 maj 2017 20:37840 × 928 (49 KB)Stasyan117Reverted to version as of 09:05, 3 August 2016 (UTC)
13 dhjetor 2016 00:25Thumbnail për versionin duke filluar nga 13 dhjetor 2016 00:25847 × 966 (59 KB)AceDoublefix
12 dhjetor 2016 23:28Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 dhjetor 2016 23:28847 × 966 (59 KB)AceDoublestroke off
23 nëntor 2016 23:44Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 nëntor 2016 23:44847 × 966 (60 KB)AceDoubleredo
3 gusht 2016 11:05Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 gusht 2016 11:05840 × 928 (49 KB)Stasyan117More correct map and reduce
9 dhjetor 2010 04:27Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 dhjetor 2010 04:27739 × 819 (55 KB)Fry1989border
4 mars 2009 20:18Thumbnail për versionin duke filluar nga 4 mars 2009 20:18744 × 823 (59 KB)Cradelwhat?
2 mars 2009 19:41Thumbnail për versionin duke filluar nga 2 mars 2009 19:41744 × 823 (20 KB)AnteKosovaReverted to version as of 21:28, 5 April 2008
6 korrik 2008 18:45Thumbnail për versionin duke filluar nga 6 korrik 2008 18:45744 × 823 (59 KB)Cradelnew version
5 prill 2008 23:28Thumbnail për versionin duke filluar nga 5 prill 2008 23:28744 × 823 (20 KB)Cradelfixing a bit
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (10 më të reja) () (10 | 20 | 50 | 100 | 250 | 500).

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata