Ndryshimi mes inspektimeve të "Kafsha"

Jump to navigation Jump to search
657 bytes removed ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Shiko edhe ==
une qe po ju shkruaj jam rei piringu dhe shoku im argir medolli.ne do tju tregojme ca adresa me te qira.ato jane:
lube tube,xnxx etj.neve jemi pe bilishti.kush do te qiet me rei piringun 2000lek 2ore.te telefonoje ne:0698702453. tta dini qe une dhe shoku im i biem shume mire me dore dhe e hedhim shume mire spermen.gjithashtu kari jone eshte shume i mire per tu marre me goje.mund te telefonoje edhe ndonje mashkull sepse se kemi problem.sepse neve ja kemi dendur karin edhe njeri tjetrit.jemi qire nje dite te dy 6 ore resht dhe jemi kenaqur shume.gjithashtu kemi qire nje dite edhe megi mazelliun me ema canen.ato te dyja kishun nje pith shume te mire.
 
== Lidhje të jashtme ==

Menyja e navigimit