Dallime mes rishikimeve të "Shanllëurfa"

Jump to navigation Jump to search
34 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Fshat'''Şanlıurfa''' Kurdështë një fshat kurd ne [[Turqi]] ne Kufi me [[Sirin]] dhe eshteështë Vendbanimivendbanimi ku lindi Artisti i madh [[Ibrahim Tatlises]].

Menyja e lëvizjeve