Dallime mes rishikimeve të "Viola"

Jump to navigation Jump to search
16 bytes removed ,  8 vjet më parë
v
roboti largoj: mwl:Biuola (strong connection between (2) sq:Viola and mwl:Biola)
v (Bot: Migrating 63 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q80284 (translate me))
v (roboti largoj: mwl:Biuola (strong connection between (2) sq:Viola and mwl:Biola))
 
* Klasike klasike muzikë log Portal, dhe mund të ndihmoni Wikipedian duke e përmirësuar klasike
 
[[mwl:Biuola]]

Menyja e lëvizjeve