Kategoria:Faqe për grisje

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Këto faqe janë propozuar për tu grisur. Duhen shqyrtuar nëse mund të grisen pa patur nevojë për bisedime apo votime.

Mundohuni të shpëtoni sa më shumë faqe pasi çdo informacion i rëndësishëm vlen të ruhet.

Për kandidimin e një artikulli për grisje, përdorni stampën {{Grise}} te faqja e tij e diskutimit. Menjëherë pas fjalës "Grise" vendosni një vijë të drejtë | dhe arsyen pse mendoni se artikulli në fjalë duhet grisur.

Nënkategoritë

Kjo kategori ka 3 këto nën-kategori, nga 3 gjithësej.

(k) = Kategoria / (f) = Faqe

Faqet në kategorinë "Faqe për grisje"

Kjo kategori ka 94 faqe nga 94 gjithësej.

*

Media në kategorinë "Faqe për grisje"

Kjo kategori ka 2 skedarë nga gjithsej 2.