Dallime mes rishikimeve të "Nancy Reagan"

Jump to navigation Jump to search
51 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Skeda:Nancy Reagan.jpg|250px|thumb|Nancy Reagan]]
 
 
'''Nancy Frances Robbins''' ([[6 korrik]] [[1921]] – [[6 mars]] [[2016]]) ishte [[avokati|avokate]] [[SHBA|amerikane]] dhe bashkëshorte e presidentit amerikan [[Ronald Reagan]].

Menyja e lëvizjeve