Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Shaban"

21 bytes added ,  6 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
 
vNo edit summary
Muaji '''Shaban''' është muaji i 8 sipas [[Kalendari Islam|kalendarit islam]] dhe është muaj i shenjtë.
 
{{Kalendari Islam}}
 
[[Kategoria:Kalendari Islam]]
1.368

edits