Jump to content

Grigor Gjika i IV: Dallime mes rishikimesh

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
Faqe e re: thumb|Grigor Gjika i IV '''Grigor Gjika i IV''' ishte një anëtar i Familjes Gjika. Ai ishte Princi i Moldavisë dhe i Vllahi...
 
No edit summary
Rreshti 1:
[[Skeda:Grigore Dimitrie Ghica IV.jpg|thumb|Grigor Gjika i IV]]
'''Grigor Gjika i IV''' ishte një anëtar i [[Familja Gjika|Familjes Gjika]]. Ai ishte Princi i Moldavisë dhe i Vllahisë.<ref name="tree">{{cite web |url=http://www.ghyka.com/Arbre/Myriam_02.pdf |format=PDF |title=Family tree |publisher=Ghyka.com |language=French}}</ref>
 
Ku ishte me origjin Shqiptare.
43

edits