Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesja:Margott"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (ndryshim i emrit te stampes, zëvendësova: user WikiProjekti Gratë → User WikiProjekti Women in Red (2))
* Kam krijuar dhe menaxhoj një roBOT që quhet [[Përdoruesi:Marbott|Marbott]].
_____________________________________________________________________________
 
== Pjesëmarrje në aktivitete ==
CEE meeting Varshave
 
{|
|-

Menyja e lëvizjeve