Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "The Picture of Dorian Gray"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.106.209.54) dhe riktheu rishikimin 1670512 nga Wielemir)
vNo edit summary
 
[[Kategoria:Libra anglisht]]
[[Kategoria:Letërsi angleze‎]]