Ndryshimi mes inspektimeve të "Teqeja e Helvetive"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
[[Skeda:Halveti Teqe Berat.jpg|parapamje|Teqeja]]
[[Skeda:InscriptionPjese ondekorative thee Halveti-Tekkemihrabit indhe Berattavanit te Teqes Helvetive.jpg|parapamje|HitabejaPjese dekorative e [[mihrabi]]t dhe tavanit]]
'''Teqeja e Helvetive''' është një teqe në [[Berat]], [[Shqipëri]]. Teqeja halevite në Berati është një nga teqetë me te bukura ne [[Ballkan]].
 
726

edits

Menyja e navigimit