Përdoruesi diskutim:Sonra Mint

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Sonra Mint. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  Përshëndetje Sonra Mint, mirëserdhe në Wikipedian në shqip !
  Gtk-dialog-info.svg

  Kjo është faqja juaj e diskutimit, në të cilën do të merrni mesazhe nga përdoruesit e tjerë. Në qoftë se ke pyetje mund të adresohesh pa ngurrim tek Oda e fillestarëve, ku një përdorues me eksperiencë do të ketë mirësinë të të përgjigjet sa më shpejt.

  Përpara se të redaktoni një faqe në Wikipedia ne do t’iu rekomandonim të lexonit se si redaktohet dhe formatohet një faqe. Gjithashtu është e këshillueshme që të përdorni livadhin tonë për të eksperimentuar përpara se të redaktoni një artikull në Wikipedia. Në qoftë se dëshironi të krijoni një artikull të ri ndiqni Kujdestarin e artikujve, i cili do t’iu ofrojë ndihmë hap pas hapi. Kujdes, ju nuk duhet të kopjoni tekst nga faqet e tjera në internet dhe ta vendosni në Wikipedia! Gjithashtu gjatë katër ditëve të para të krijimit të llogarisë nuk do të mund të zhvendosni faqe nën një titull të ri alternativ.

  Për t’iu përgjigjur një mesazhi nga një përdorues tjetër, duhet të shkoni në faqen e tij të diskutimit dhe të shtypni komandën “Shto një temë (të re diskutimi)”. Mos harro që diskutimet e tua duhet ti nënshkruash me (~~~~) ose thjesht shtyp butonin Insert-signature.png në fund të mesazhit tënd.

  faqen tuaj të përdoruesit ju mund të shkruani shkurtimisht rreth vetes tuaj në mënyrë që wikipedianët e tjerë të të njohim më lehtë. E këshillueshme do të qe përdorimi si stampës {{Babel}}. Në qoftë se dëshiron ti mund të vendosësh edhe vendbanimin tënd aktual në hartën e wikipedianëve.

  Mos harroni të ndryshoni preferencat tuaja.

  Wikipedianët të urojnë punë të mbarë! Liridon (diskutimet) 3 korrik 2016 17:55 (CEST)Reply[përgjigju]

  Në ndihmën tënde janë faqet:


  Not Albanian? sq-0? Click here!


  Zhvendosjet

  Përshëndetje, Sonra Mint! :) Kam qenë duke parë zhvendosjet që ke qenë duke bërë këto kohë si dhe kam pranuar personalisht disa prej tyre. Do të të këshilloja të krijoje një faqe përdoruesi për veten me pak informacion prezantues ku ndër të tjera të përmendje faktin që dëshiron të punosh në "Wikipedia" në lidhje me korrigjimet e titujve të artikujve. Një faqe përdoruesi të ofron më shumë besim në komunitet dhe shumë prej punëve të tua mund të nisin të pranohen më shpejt. Puna e mbarë! :) - Klein Muçi (diskutimet) 30 tetor 2018 17:42 (CET)Reply[përgjigju]

  Te flm @Klein Muçi, A ju pëlqen të shihni redaktimet e mia dhe t'i shënoni ato si të kontrolluara?--Sonra Mint (diskutimet) 31 tetor 2018 16:56 (CET)Reply[përgjigju]
  Unë detyrën e kontrolluesit e bëj me kënaqësi dhe disa që kam pranuar mu dukën të vlefshme kështu që... :) Thjesht vazhdimisht përpiqem t'i këshilloj anëtarët e rinj të krijojnë një faqe përdoruesi të tyren me ca informacion për qëllimin e tyre në komunitet (Wikipedia), nëse kanë një të tillë, në mënyrë që të gëzojnë ca më shumë besim te kontrolluesit e tjerë dhe kështu tu pranohen dhe më shpejt ndryshimet. - Klein Muçi (diskutimet) 31 tetor 2018 17:21 (CET)Reply[përgjigju]

  Status redaktori

  Sapo te me rijepen veglat e administratorit do te te bej redaktor. Nese harroj, te lutem me thuaj ne faqen e diskutimit. Faleminderit per kontributet! --1l2l3k (diskutimet) 31 tetor 2018 22:13 (CET)Reply[përgjigju]

  Edhe unë ju falënderoj, @1l2l3k,. A do të më bënit një redaktor?--Sonra Mint (diskutimet) 1 nëntor 2018 20:16 (CET)Reply[përgjigju]

  Urime statusin e redaktorit.

  Si thua, a i miraton dot ndryshimet ne artikullin Kasëm Trebeshina sa për fillim? Since you're a new editor I'll try to help you as much as I can :D--Udha1 (diskutimet) 5 nëntor 2018 13:42 (CET)Reply[përgjigju]

  Kostandinopoja

  Ju pershendes per punet tuaja. Vura re ndryshimet e fundit, besoj se nder trajtat, Kostandinopoja eshte me korrektja. Shendete --Tunxhi (diskutimet) 6 nëntor 2018 14:50 (CET)Reply[përgjigju]