Ky përdoues ka privilegje administruesi në Wikipedia Shqip.
Ky përdoues ka privilegje administratori të ndërfaqes në Wikipedia Shqip.

Përdoruesi:Klein Muçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përshëndetje!

Quhem Klein Muçi dhe jam anëtar i Wikipedia-s shqip që nga viti 2013 dhe administrator i saj që nga viti 2019. Jam krijuesi i Odës së Fillestarëve dhe nismëtari i projektit WikiPotter. Kur nuk jam duke punuar për Djalin që Jetoi, zakonisht jam duke u përpjekur të bëj mirë nëpër artikuj të tjerë të Wikipedia-s. Shpeshherë mund të më gjeni duke standardizuar faqet e duke rregulluar mesazhet e sistemit. Duke qenë se jam kujdesur për modulin e citimeve, nëse keni pyetje në lidhje me procesin e referimit apo kategorizimin automatik nga moduli, më lini një mesazh te faqja ime e diskutimeve. Në WikiCitate gjithashtu gëzoj statusin e administratorit kështu që jo pak kohë e imja shpenzohet dhe atje.

Për të parë vlerësimet e mia të arkivuara të marra nga komuniteti shtypni mbi yllin e vogël. New Barnstar.png


Wikipedia:Babel
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
HPKy përdorues është një Ravenclaw, dhe është një anëtar i WikiPotterR
Flag of Albania.svg Ky përdorues është anëtar i WikiProjektit Shqipëria
Albania Puzzle Icon Gold.svg Ky përdorues ndihmoi gradimin e artikullit Harry Potterartikull të përkryer.
Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 6 vjet, 3 muaj dhe 3 ditë.