Ndryshimi mes inspektimeve të "Porto Palermo"

Jump to navigation Jump to search
123 bytes added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
[[Skeda:Zaliv Porto Palermo- byv. cinska ponorkova zakladna, na v.jpg|parapamje|Baza Ushtarake dhe Gjiri parë nga veriu]]
Gji ne bregdetin e Jonit. Mundet qe me heret te jete quajtur edhe gjiri i Panormos Ne krahun e djathte te rruges automobilistike Vlore-Sarande, 8 km ne jug te Himares, ndodhet gjiu i Porto Palermos. Ne te ndodhet dhe kalaja trekendore e Ali Pasha Tepelenes
 

Menyja e navigimit